Get Adobe Flash player
//

Mindfulness - uważne radzenie sobie z trudnymi emocjami

 Pracownia Psychoterapii Cztery Maski 
zaprasza

w dniu 8 GRUDNIA 2018
na warsztat

Uważne radzenie sobie z trudnymi emocjami Emocje są nieodłączna częścią naszego życia, stanowią o jego kolorycie, ale nieumiejętnie przeżywane potrafią nas wyniszczać. Jak odnaleźć w nich mądrość? Jak radzić sobie za pomocą uważności, gdy nas zalewają? Jak wyplątać się z nawykowych i nieskutecznych schematów emocjonalnych?
Podczas warsztatu będziemy badać, jak w uważny sposób można pracować z trudnymi emocjami, jakie są nasze nawykowe reakcje, jak radzić sobie gdy emocje nas porywają i jak odzyskać spokój, tak by w bardziej adekwatny i zdrowy sposób reagować na życiowe trudności.

Warsztat opiera się głównie na bezpośrednim doświadczeniu, będzie też zawierać pewne elementy teoretyczne.

warsztat poprowadzi -
mgr Filip Kołodziejczyk - psycholog, trener, certyfikowany nauczyciel Mindfulness, członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness i terapeuta MBCT. Ukończył pierwszy w Polsce trening nauczycielski prowadzony przez niemiecki Institute for Mindfulness Based Approches. Obecnie jest mentorem dla nauczycieli uważności w ramach tego Instytutu.
Absolwent magisterskich studiów o specjalizacji psychologia zdrowia i psychoterapia. Ukończył 4 letnie szkolenie terapeutyczne metodą psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Obecnie w procesie certyfikacji.
Posiada wieloletnią praktykę w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz warsztatów profilaktycznych.
Jest Członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mindfulness oraz Członkiem zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

informacje dodatkowe:
czas trwania: 8.12 (sob) 11.00 - 17.30
zapisy przyjmowane są w godz. 8.00-20.00
telefonicznie: 600 -375 -801
bądź pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
koszt udziału: 140 zł 

Numer rachunku:
Eurobank 73 1470 0002 2602 9718 3000 0001

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W WARSZTATACH!

Pracownia Psychologiczna CZTERY MASKI

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie oznacza akceptacje Polityki plików cookies.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.